WingSuit VR

Simülasyon oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 97.6 MB
  • Version 1.0
  • Dil İngilizce
  • Firma Deus Craft
3D sanal gerçeklik teknolojisi ile uçuşlarınızı unutulmaz kılacağınız WingSuit VR oyununu denediniz mi?

Sanal gerçeklik ve normal mod olmak üzere 2 farklı mod ile uçuşlarınızı gerçekleştirebileceğiniz WingSuit VR oyununda bir kanat ile süratinizi ve serbest düşme açınızı kolayca ayarlayabilirsiniz. Kanyonlar üzerinden uçarak benzersiz bir macera yaşayabileceğiniz bu oyunda sarp kayalıklar arasından süzülerek dağların ve göllerin üzerinde süzülebilirsiniz.

Ağaç tepelerine dokunarak muhteşem manzaraya şahit olabileceğiniz WingSuit VR oyununda 3D sanal gerçeklik teknolojisi sayesinde uçuşunuzu unutulmaz kılabilir, benzersiz bir heyecan yaşayabilirsiniz.

Bonus puanlar toplayarak yeni zirvelere ulaşın!

Çeşitli yollarla zafere ulaşabilmek için bonus puanları toplayabileceğiniz oyunda başarılarınızı sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak arkadaşlarınızın görmesini sağlayabilirsiniz. Google Cardboard, FIBRUM ve diğerleri gibi sanal gerçeklik cihazlarıyla uyumluluk sağlayan WingSuit VR, keyifli zamanlar geçirebilmeniz için gerekli tüm özellikleri size sunuyor.

Mobil cihazlarınızda rahatlıkla kullanabileceğiniz bu oyunda uçuş kontrollerinizi kolayca sağlayabilir, jiroskop uçuş kontrolü ile bonus puanlar toplayarak yeni zirvelere ulaşabilirsiniz. Sizde muhteşem manzaralar eşliğinde gökyüzünde süzülerek uçmak istiyorsanız WingSuit VR oyununu cihazınıza yüklemeniz yeterli olacaktır.

 

 

 

WingSuit VR indir